خرید جعبه

برای خرید جعبه کارتن علاوه بر خرید مستقیم  میتوانید از طریق آنلاین نیز اقدام به خرید کنید. در هر دو روش، می‌توانید جعبه‌های کارتنی با اندازه و ابعاد مختلف را مطابق میلتان سفارش دهید. علاوه برخرید تکی میتوانید با توجه به نوع نیاز سفارش عمده بدهید. این روش معمولاً برای خرید حجم بزرگی از جعبه‌های کارتن مناسب است و معمولاً قیمت‌های ارزانتری نسبت به فروشگاه‌های آنلاین دارند.

اما اگر در تعداد کم جعبه کارتن نیاز دارید یا نمی‌خواهید وقت خود را برای خرید حضوری صرف کنید، می‌توانید از به صورت آنلاین از تکین باکس سفارش خود را ثبت کنید.هم اکنون میتوانید انواع جعبه‌های کارتنی را با اندازه و ابعاد مختلف و با قیمت‌های مناسب به همراه چاپ لوگو یا برچسب کسب و کار خود روی جعبه‌ سفارش دهید

یکی از موثر ترین راه های پیش روی تولید کنندگان برای ایجاد تمایز میان محصولات خود و رقبا، استفاده از روش های نوین بسته بندی و خرید جعبه می باشد. بسته بندی محصول نشانگر هویت محصول می باشد. به طور کلی در صنایع کارتن به صورت بسته بندی تمام نمونه کارتن هایی که تولید می شوند. به دو قسمت تقسیم می شوند که این دو دسته کارتن عادی و کارتن دایکاتی می باشند. کارتن ساده یا کارتن آماده در تولید سرعت بیشتری دارد مقرون به صرفه است. شرکت کارتن سازی تکین باکس انواع کارتن سه لایه، کارتن پنج لایه، کارتن لمینت و کارتن میوه را تولید و عرضه می کند.

انواع جعبه

 

مقوا ماده ای بر پایه کاغذ بوده که در عین حال دارای مقاومت بالا است. جهت ایجاد ساختار های سفارشی می توان از آن مورد استفاده قرار داد. جعبه مقوایی را می توان در بسته بندی لوازم آرایشی، دارو، مواد غذایی و … مورد استفاده قرار داد.

جعبه های راه راه عموما به مقوا معروف هستند. این جعبه های راه راه همان جعبه هایی می باشند که در حمل و نقل و بسته بندی کارتن کفش مورد استفاده قرار داده می شوند. آنچه بسیاری از مردم متوجه آن نمی باشد این است که جعبه های راه راه نیز بسته به دوام و قدرت جعبه در انواع مختلفی قرار می گیرند. با این حال، شناسایی مواد راه راه راحت است. از 3 لایه کاغذ، یک لایه بیرونی، یک آستر داخل و یک محیط موج دار تشکیل شده است. محیط راه راه به جعبه استحکام می بخشد.

 

جعبه های راه راه عموما به مقوا معروف هستند. این جعبه های راه راه همان جعبه هایی می باشند که در حمل و نقل و بسته بندی کارتن کفش مورد استفاده قرار داده می شوند. آنچه بسیاری از مردم متوجه آن نمی باشد این است که جعبه های راه راه نیز بسته به دوام و قدرت جعبه در انواع مختلفی قرار می گیرند. با این حال، شناسایی مواد راه راه راحت است. از 3 لایه کاغذ، یک لایه بیرونی، یک آستر داخل و یک محیط موج دار تشکیل شده است. محیط راه راه به جعبه استحکام می بخشد.

 

ایران از آب و هوای متنوعی برخوردار است که به اصطلاح به آن چهار فصل می گویند. به این دلیل در تمام فصل ها میوه کشت می شود.
 بخش بزرگی از میوه و سیفی جات به خارج  از کشور می شود. این محصولات توسط کانتینر و از مسیرهای طولانی و دشوار به کشور مقصد منتقل می شوند.
به همین دلیل هنگام صادرات ممکن است دچار آسیب شود. در ساخت کارتن های میوه صادراتی استفاده از مواد اولیه با کیفیت تاثیر بسزایی در مانع از خراب محصولات شود. کالاهای با ارزش، حتما با استفاده از کارتن لمینت بسته بندی می شوند. کارتن های لمینتی همان کارتن های معمولی هستند اما با استحکام و مقاومت بیشتر.

جعبه مقوایی چه کاربردی دارد؟

از جعبه مقوایی می توان برای بسته بندی قرص ها و سایر تجهیزات دارویی، جعبه پوشاک، تجهیزات الکتریکی مثل لامپ، جعبه دستمال کاغذی، جعبه خوراکی ها مثل بیسکویت و .. استفاده می شود. جعبه های مقوایی بسته بندی های مختلفی دارند که با توجه به نیاز خود می توانید یکی از انواع مختلف بسته بندی را برای محصول خود انتخاب کنید.

خرید جعبه از تکین باکس چه مزایایی دارد؟

تفاوت کارتن و جعبه

جعبه های مقوایی و کارتنی هر دو از مواد مقوای ساخته شده اند، اما تفاوت هایی در ضخامت، سختی و مصارف آنها وجود دارد.

جعبه های مقوایی عموماً از مقواهای نازک تر ساخته شده اند و معمولاً برای بسته بندی محصولاتی مانند لوازم التحریر، کتاب و مجلات، لوازم آرایشی و بهداشتی و … استفاده می شوند. این جعبه ها برای بسته بندی محصولاتی که نیاز به حفاظت کامل ندارند، بسیار مناسب هستند.

از سوی دیگر، کارتن ها از مقواهای ضخیم تر ساخته شده اند و برای بسته بندی محصولاتی که نیاز به حفاظت بیشتری دارند، مانند لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، لوازم پزشکی، مواد غذایی و … استفاده می شوند. کارتن های با ضخامت بیشتری نسبت به جعبه های مقوایی، مقاومت بیشتری در برابر ضربه و فشار دارند، همچنین قابلیت حمل و نقل بالاتری نیز دارند.

بنابراین، تفاوت اصلی بین جعبه های مقوایی و کارتنی در مصارف آنها و همچنین در ضخامت و سختی آنها است. با این حال، هر دو نوع جعبه برای بسته بندی و ارسال محصولات بسیار مناسب هستند و توسط شرکت ها و کسب و کارها به طور گسترده استفاده می شوند.

برای حمل کالای های سنگین معمولا از کارتن استفاده می کنند و از جعبه ها برای کالاهای سبک تر و خاص تر مورد استفاده قرار داده می شود
تولید جعبه از جنس های مختلفی برخوردار است که از جمله میتوان به مقوا پشت سفید،‌ پشت طوسی ایندربرد و سینگل یا سینگل فیس،‌گلاسه اشاره کرد. جعبه با چاپ های متفاوتی تولید میگردند.
البته که برخی از آن ها دارای ورق مقوای گلاسه، روکش افست مقوایی، رویه سلفون حرارتی ،‌رویه یو وی و رویه برجسته یا طلاکوب می باشند.

 کارتن سازی چه نقشی در تجارت دارد؟

شرکت های کارتن سازی همراه با واحد های تولیدی دیگر پیشرفت می کنند و در توسعه تجارت سهم خاص خود را دارا هستند. برای خرید جعبه های صادراتی نسبت به جعبه ها برای مصرف داخلی باید اصول پیچیده تری در نظر گرفته شود. و کارتن باید در مسافت های طولانی از کالا محافظت کند. با توجه به روی کار آمدن خرید های اینترنتی و فضا های مجازی، نیاز به جعبه های مقوایی برای ارسال محصولات بیشتر دیده می شود. می توان گفت این روز ها تقریبا 80 درصد کسب و کار ها نیاز به جعبه های مقوایی دارند، در نتیجه خرید جعبه نقش بسزایی در تجارت خواهد داشت. 

موارد مهم در طراحی و چاپ جعبه

اولین فاکتور، زمان تولید می باشد. برای مثال اگر بخواهید سفارش دهید باید پس از تایید طرح چاپی و نمونه جعبه حدودا بین دو تا سه هفته کاری زمان برای سفارش در نظر گرفته گردد زیرا در تولید اتفاقات پیش بینی نشده وجود دارد که بر روی زمان تحویل تاثیر گذار است.

سبک طراحی مورد بعدی می باشد، بعضی از مشتریان خواستار چاپ طرح اختصاصی می باشند و طراحی طرح خود را به یک شرکت یا شخص میسپارند که تجربه به اصطلاح طرح زدن چاپی روی جعبه و استفاده انواع خدمات و پوشش چاپ صنعتی را ندارند و پس از ارائه فایل به جعبه و کارتن سازی هدف، مشخص میگردد طراحی برای چاپخانه و جعبه نبود و لازمه تغییرات می باشد.

 

نکات مهم در خرید جعبه

جعبه (کارتن) برای عموم افراد وسیله ای کاربردی می باشد. این جعبه ها در انواع مختلفی ساخته می شوند و از نظر ابعاد و محکم بودن با هم متفاوت است.
بر اساس وسایلی که قرار است داخل جعبه قرار بگیرد، باید کارتن مورد نظرتان را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای ظروف و وسایل شکستنی که امکان آسیب دیدن آن ها در اثر ضربه وجود دارد، باید از جعبه های محکم تر استفاده کنید. به این دلیل باید وسیله توسط کارتن به خوبی پوشش داده شود. جهت جا به جایی و آرشیو کردن وسایل بهترین گزینه خرید جعبه است. 

 

نحوه خرید جعبه از تکین باکس

شما می توانید از تکین باکس خرید انواع کارتن و جعبه مقوایی را انجام دهید. جهت خرید جعبه مقوایی به 2 روش می توانید اقدام کنید، روش اول خرید حضوری از تکین باکس می باشد که می توانید به کارتن سازی کرج، کارتن سازی شهریار، کارتن سازی تهران و کارتن سازی در کرج کمالشهر مراجعه کنید. در روش دوم ثبت سفارش آسان از طریق سایت است که جهت راحتی و سریع تر پیش رفتن روند سفارش شما این امکان فراهم شده است.

قیمت ساخت جعبه 

در قیمت ساخت جعبه عواملی هستند که تاثیر گذار می باشند که از آن جمله می توان به نرخ قیمت روز مقوا، نوع جعبه، که قادر است کارتن دایکاتی یا کارتن لمینتی باشد، نوع و جنس روکش استفاده شده، جنس ورق، نوع قالب و قیمت چاپ جعبه مقوایی اشاره کرد. در کل اساس میزان سفارش مشتری و نوع سفارش که می تواند جزئی یا عمده باشد، قیمت ساخت جعبه مقوایی مشخص می گردد.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید