کارتن میوه

امروزه کارتن میوه یکی از لازمات مهم برای تولید کنندگان و صادر کنندگان می باشد. همچنین کارتن های میوه در طرح ها و چاپ های بسیار زیبا و جذابی تولید می شوند که این می تواند یکی از دلایل افزایش فروش تولید کننده باشد. در تولیدات این نوع کارتن , طراحی گرافیکی در بدنه ی این بسته بندی ها را نباید بی اهمیت جلوه دهید. زیرا مسئله بسیار مهمی بوده و ظرافت های به کار رفته در طراحی آن می تواند تاثیر فوق العاده ای در بازدهی تجاری داشته باشد. کارخانه کارتن سازی کرج تکین باکس در پیشرفت و توسعه صنعت کارتن سازی و صنایع بسته بندی در ایران نقش مهمی داشته است. همچنین با صادرات انواع کارتن در بازارهای خارجی سهم خوبی را به خود اختصاص داده است.

ویژگی های کارتن میوه

یکی از ویژگی های کارتن میوه ضد آب بودن آن می باشد. البته کارتن ها انواع مختلفی دارد که کارتن های ضد آب یا ضد رطوبت نسبت به کارتن میوه های معمولی متریال متفاوتی دارد. عموما کارتن میوه صادراتی را از جنس لمینت تولید می شود. به دلیل اینکه کارتن لمینت زیبایی و مقاومت بیشتری نسبت به دیگر کارتن ها دارد. کارتنهای میوه که برای مصرف روزانه در کشور خودمان استفاده می شود آنچنان به زیبایی و ظرافت نیازی دارد و تنها استحام و مقاومت برای آنها کافی است. اما جعبه میوه صادراتی باید از همه لحاظ مثل مقاومت، زیبایی، ظرافت، طرح و … بهترین باشد.

 از جمله نکات بسیار مهم و اساسی در طراحی گرافیکی کارتن های میوه ، درنظر گرفتن کنتراست رنگ میوه و بسته بندی می باشد.

کارتن میوه

انواع کارتن میوه 

 1.لمینتی 

کارتن لمینت کارتن وزن کمی داشته و بازیافت پذیر است. که مقرون به صرفه ترین انتخاب برای بسته بندی و حمل و نقل کالا محسوب می شود . همچنین کیفیت بسته بندی را که نشان دهنده اهمیت محصول و محتویات درون آن می باشد حفظ می کند.

همینطور اگر محصول داخل بسته بندی نیز از کیفیت خوبی بر خوردار باشد  می توان در رقابت های صادراتی نیز پیروز شد

2.دایکاتی

کارتن دایکاتی در کارتن سازی از اهمیت بسیار بسزایی برخوردار می باشد. زیرا طراحی خلاقانه و اصولی آن موجب نمایش بهتر محصولات شده و در درون آن بسته جای می گیرد.

کارتن میوه

3.صادراتی

کارتن میوه صادراتی ، از جنس کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه با رویه ی سفید و چاپ فلکسو است که باید همراه شانه استفاده گردد. با ایجاد اندکی تغییرات در تولید جعبه می توان از آن ها برای سایر محصولات نیز استفاده کرد که کارتنهای میوه صادراتی خود از چند نوع دارا است

کارتن میوه سه لایه با چاپ چهار رنگ

کارتن میوه سه لایه صادراتی جز کارتن های سه لایه می باشند و از قامت خوبی برخوردار هستند.
برای چاپ این نوع کارتن ها از چاپ فلکسو استفاده می کنند و این نوع کارتن اکثرا در سایز های ۴۸ ×۲۸ و ۲۴× ۳۴ در بازار به فروش می رسند.
هزینه حمل این نوع کارتن نسبت به دیگر کارتن ها بیشتر می باشد.

4.چاپی و جعبه مقوایی

کارتن های چاپی و جعبه مقوایی برای بسته بندی و حمل انواع کالاها و محصولات مختلف قابل استفاده می باشد. که در ابعاد مختلف تولید می شود. توسط چاپ و طراحی لوگو و برند بر روی این جعبه ها می توان تبلیغات انجام داد و به طور قابل توجهی نظر مشتریان را هم به محصول جلب کرد.

هدف استفاده از کارتن میوه چیست؟

کمک به کم شدن ضایعات میوه و انجامبازاریابی و بالا رفتن فروش از اهداف استفاده از کارتن میوه می باشد.

 خرید کارتن میوه قادر است به محصول شما ارزش بدهد و آن را در نگاه مشتری یک کالای مهم جلوه دهد. همچنین انواع جعبه و کارتن بسته بندی و جعبه بسته بندی مواد غذایی با هدف بازاریابی و صادرات محصولات به تولید میرسد.

کیفیت جعبه میوه

کیفیت کارتن میوه نسبت به دیگر کارتن ها باید مرغوبیت بیشتری داشته باشد. برای مثال در صادرات سبزیجاتی مثل کلم و کاهو که باید در شرایط مناسب و دمای خنک قرار بگیرند. در مرحله اول توسط فرآیندی یک شوک سرمایی به آنها وارد می شود که باعث نیمه فیریز شدن آنها شده تا در حین جا به جایی طولانی مدت باعث پلاسیدگی نشود. به همین دلیل اگر کار تن و سلفونی که بر روی آن درج شده است کیفیت خوبی نداشته نباشد، دچار لهیدگی شده و خراب شدن میوه می شود.

کیفیت کارتن میوه صادراتی

صادرات سبزیجاتی باید مانند کلم و کاهو در شرایط مناسب و دمای خنک قرار بگیرند در مرحله اول توسط فرآیندی یک شوک سرمایی به آنها وارد میشود که سبب میشود نصفه فریز شوند تا در حین جا به جایی طولانی مدت باعث پلاسیدگی نشوند. خب برای چنین کاری اگر کیفیت کارتن و سلفونی که بر روی آن درج شده می باشد از مرغوبیت کافی برخوردار نباشد دچار لهیدگی شده و شکل ظاهری خود را از دست میدهند.نام تجاری و برند شما اولین چیزی می باشد که در سایر کشورها به چشم میخورد از این رو شکل ظاهری در کیفیت بسته بندی ها بسیار پر همیت می باشد.

کارتن میوه صادراتی زیره رویه

کارتن میوه زیره رویه با شانه و بصورت چند ردیفی مورد استفاده قرار داده می شود و برای بسته بندی میوه صادراتی کاربرد دارد. در این جعبه و کارتن میوه صادراتی لایه زیر اکثرا از کارتن پنج لایه با استقامت بالا استفاده می گردد. درب این کارتن بسته بندی صادراتی از کارتن سه لایه با رویه سفید و چاپ رنگی ساخته می شود.

تفاوت کارتن میوه و جعبه چوبی میوه

بسته بندی های مقوایی امروزه بین ردم بیشتر طرفدار پیدا کرده است و مردم هم بیشتر تمایل دارند که از این نوع بسته بندی مورد استفاده قرار دهند. اما باز هم جعبه های قدیمی در ایران و خارج از ایران مورد استفاده قرار داده می شوند،این نوع کارتن بسیار ناسب صادرات هستند. بسته بندی مقوایی جایگاه ویژه ای بین مردم پیدا کرده است و جزء بسته بندی های ارزان، سریع و سبک به حساب می ایندو دیگر کسی به سراغ بسته بندی های چوبی و پلاستیکی نمی رود.

تولید کارتن میوه عمده

در ایران بخشی از اقتصاد مربوط به صادرات میوه است، بسیاری از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان میوه با چالش بسته بندی محصولات خود روبرو می باشند این افراد همیشه سعی بر این دارند که  بهترین بسته بندی را برای میوه های خود انتخاب کنند که بتوانند آن ها را با ظاهری زیبا و مشتری پسند به فروش رسانده یا به کشورهای مختلف صادر نمایند.

به همین علت انتخاب یک کاتن میوه زیبا و باکیفیت از حائز اهمیت می باشد. این موضوع سبب شده شرکت های تولید کننده کارتن، با دغدغه طراحی و تولید کارتن و جعبه میوه جذاب و منحصر به فرد روبرو شوند و بر سر این موضوع با هم رقابت تنگاتنگی داشته باشند.

برای مثال استفاده از کارتن های مشکی رنگ برای بسته بندی میوه هایی مانند موز و لیموشیرین باعث جلب توجه مشتریان شده و یک بسته بندی میوه شیک و زیبا را در اختیار آن ها قرار خواهد داد.

کارتن میوه یک ردیفه نرمال

اغلب کارت میوه ها برای هدفی به تولید می رسند که این هدف برای جا به جایی داخلی یا صادارتی استفاده می شود، به همین علت در انواع مختلفی به تولید می رسند. تکین باکس انواع کارتن میوه را با جدیدترین تجهیزات کارتن سازی تولید می کند و مجهز به یکی از بزرگترین واحدهای تولید کارتن لمینتی چهار رنگ صادراتی در سراسر کشور می باشد. با توجه به این تنوع این کارتن ها دارای قیمت های متفاوتی هستند.

قیمت کارتن میوه

لازم به ذکر است که جعبه های مقوایی قیمت کمتری نسبت به جعبه های کارتنی دارند . شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت کارتن میوه ، با کارشناسان کارتن سازی تکین باکس تماس حاصل فرمائید و با توجه به نوع چاپ و تعداد رنگ به کار رفته در آن، تعداد کارتن مورد نیازو جنس کارتن مد نظر ، از قیمت کارتن مورد نظر خود مطلع شوید. علاوه بر آن، هرچقدر اطلاعات و جزئیات کامل تری در مورد کارتن میوه نیاز داشته باشید، کارشناسان تکین باکس هموار آماده پاسخگویی به شما می باشند.

خرید جعبه میوه

اگر قصد خرید جعبه میوه دارید، می توانید به طور مستقیم از صنایع کارتن سازی تکین باکس خرید خود را انجام دهید. کارتن های میوه صادراتی به صورت کارتن لمینت، کارتنهای چاپی، کارتن دایکاتی و یا برای جعبه فانتزی به طور جعبه مقوایی تولید می شوند. از این جعبه ها برای صادرات انواع میوه ها استفاده می شود. اگر قصد مراجعه حضوری به کارتن سازی تکین باکس را داشته باشید می توانید به کارتن سازی تهران، کارتن سازی شهریار، کارتن سازی کرج و کارتن سازی در کرج کمالشهر مراجعه کنید.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید